Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wegielmedyczny.pl/includes/menu.inc).

Przykłady ciekawych, nieinwazyjnych sposobów niwelujących zmarszczki. Czemu dobrze jest orientować się w aktualnych trendach dermatologi kosmetycznej?

  • Posted on: 14 May 2019
  • By: addmean
Chcąc zwolnić upływający czas, panie często decydują się na różnego rodzaju inwazyjne metody polepszania swojego wyglądu. Natomiast obecnie jest tyle możliwości, by spłycić zmarszczki, że wcale nie trzeba używać skalpela. Jakie metody są na pewno warte uwagi?

Jedną z tego typu sposobów jest wypełnianie kwasem hialuronowym bruzd na twarzy. Substancja taka jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Występuje ona bowiem normalnie w młodej skórze, natomiast z czasem ubywa jej, przez co tworzą się zmarszczki jak i zmienia kontur twarzy. Dlatego też, uzupełnia się jej ilość przez wstrzykiwanie jej w skórę w postaci przezroczystego żelu. Zabieg taki nie wymaga specjalnego przygotowywania się do niego przez pacjenta. Ciekawe jest to, iż podawane są różnego rodzaju odmiany tego kwasu zależnie od tego, jak głęboko jest on wstrzykiwany. Na głębsze warstwy skóry bowiem należy użyć innego aniżeli na te płytkie. Skórę przed takim wstrzykiwaniem z reguły znieczula się dla lepszego komfortu. Zabieg taki trwa około pół godziny. Wiele pań będzie z pewnością zadowolonych z tego, że efekt jest widoczny od razu.

Zaintrygował Cię ten dobry wpis? Pragniesz obejrzeć jego dodatkowe źródło (http://ginekolog-tuchola.pl/)? Zatem chcemy zaoferować Ci zweryfikowanie następnej witryny.

Skóra po zabiegu jest tylko delikatnie czerwona, Z tego powodu można już kolejnego dnia iść normalnie do pracy.

image - urlop
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Innym ciekawym sposobem na odjęcie sobie dobrych paru lat są nici liftingujące. Jest to taki zabieg, do którego nie potrzebny jest skalpel, natomiast przynosi doskonałe rezultaty. Specjalne nici wprowadzane są pod skórę z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

Zainspirował Cię ten tekst? Wejdź na nasz odnośnik, w tamtym miejscu zapewne znajdziesz jeszcze więcej faktów na wątek, który Cię interesuje.

Z tego powodu nie odczuwamy żadnego bólu w czasie takiego zabiegu. Używa się do tego bardzo cienkich igieł. Zabieg taki trwa około piętnaście minut do sześćdziesięciu minut, zależnie od tego, jakimi partiami ciała chcemy się zająć. Takie pierwsze dobre efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

Natomiast na większe trzeba poczekać mniej więcej półtora miesiąca. Po takim czasie bowiem dochodzą do tego jeszcze efekty na skutek produkowania kolagenu jak i elastanu w tkankach skóry, dzięki wszytym niciom. Dobra informacja jest także taka, iż już kolejnego dnia po zabiegu można iść do pracy. Jak widać obecny rynek dermatologii kosmetycznej szybko się zmienia, dlatego warto śledzić dzisiejsze trendy. Zanim bowiem zdecydujemy się na radykalne metody, warto zapytać o inne, nieinwazyjne możliwości.