Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wegielmedyczny.pl/includes/menu.inc).

Niesztampowe pomysły na prezenty dla pań na walentynki.

  • Posted on: 25 August 2020
  • By: addmean
W momencie gdy co roku następuje luty i marzec, wielu mężczyzn ma problem, albowiem są to dwa miesiące, w trakcie których powinno postarać się oraz użyć wyobraźni a także poszukać jakieś oryginalne oraz ciekawe upominki, jakie zostaną zaaprobowane przez ich panie, a przy tym nie spotkają się z drwiącym śmiechem bądź lekceważącym spojrzeniem.

Wydaje mi się, iż wielu ma świadomość tego, jak ciężko jest wybrać dobry oraz pasujący upominek, który będzie cieszył ukochaną osobę. Pozornie nie powinno być z tym problemu, ponieważ znamy się dość długo, a co jest z tym związane, powinniśmy znać gusta oraz upodobania naszych bliskich. Niemniej nieraz może wystąpić trudność, co wybrać w sytuacji dwóch świąt tak bardzo poświęconych kobietom. W lutym wypadają walentynki, święto wszystkich kochających, podczas którego wypada dać swojej ukochanej choćby pojedynczą różyczkę, a niedługo w marcu przypada dzień kobiet i tu także należy coś znaleźć.

fotografia - randka
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Wyjątkowo w walentynki oczekiwania są dość wysokie, pomimo tego, że jest to święto zakochanych a również wszystkich kochających się, to głównie mężczyźni trudzą się oraz zachodzą w głowę, jaki podarek sprezentować dla swojej ukochanej. Szuka się czegoś, co powinno być dla niej wspaniałe a także rozbudzi w niej jak najcieplejsze emocje powiązane z jej chłopakiem albo mężem.

Dość często panowie decydują się na tradycyjny standard, czyli bukiet róż plus wyjście do kina, pubu ewentualnie do restauracji. Oklepane? Oczywiście, niemniej nie jestem pewien, czy jakakolwiek niewiasta wyobraża sobie walentynki bez standardu w postaci czerwonych róż, które są zwyczajowym symbolem prawdziwej miłości. Do tego dołożyć można również bombonierkę z pysznymi czekoladkami, lecz tutaj uwaga na pułapkę, jaka może się za nią ukrywać. A mianowicie, lepiej nie popełniać błędu i nie wytykać później żonie faktu, iż cała bombonierka była zjedzona „na jeden raz”. Dla tych bardziej śmiałych a także ceniących sobie intymną zabawę w łóżku, dobrym gadżetem wydaje się zabawka nazywana dildo. Uatrakcyjni ona spotkania w sypialni a także podniesie temperaturę w łóżku. Dla starszych małżeństw, takich z potomstwem, dobre mogą być kulki gejszy.

Zaciekawił Cię ten wpis? Należy wejść w poniższy link i można zobaczyć tutaj inne nasze wątki. Myślimy, że też zyskają Twoją aprobatę.

To zabawka erotyczna, która może się przydać także do ćwiczenia mięśni kegla u kobiet , które rodziły. Taki prezent nie tylko zapewni cudowne doznania, lecz i pozwoli takiej kobiecie szybko wrócić do seksualnej formy po ciąży.

Jak widzimy, pomysłów na podarunki dla kobiet jest naprawdę dużo. Najlepiej kierować się jej gustem oraz zainteresowaniami. Z pewnością każdy mężczyzna zna swoją dziewczynę najlepiej i dobrze wie, jakim prezentem sprawi jej największą radość.