Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wegielmedyczny.pl/includes/menu.inc).

Jak powinien wyglądać najlepszy salon tatuażu? Na co korzystnie zwracać uwagę, o co zapytać?

  • Posted on: 21 October 2021
  • By: addmean
Może już mamy dosyć oglądania tatuaży u innych osób i sami ostatecznie zdecydowaliśmy się na swój tatuaż. Jeżeli tak, to jest parę niezbędnych kwestii, o które warto spytać w wybranym przez nas studiu tatuażu. Tatuaż to faktycznie wybór na całe życie, tak więc nie trzeba obawiać się zapytać o sprawy, jakich nie wiemy czy nie rozumiemy. O co spytać i w które miejsce najbardziej korzystnie się wybrać, aby wykonać tatuaż?

Na pewno warto wiedzieć, czy igły są sterylne i jednorazowe. To identycznie jak chirurg używa jednorazowego skalpela, w studiu tatuaży igły używane do tatuowania są jednorazowe. Powinniśmy o to popytać, lecz najbardziej właściwą weryfikacją jest to, czy tego rodzaju igła jest faktycznie otwierana przy nas. W sytuacji, jak nie widzieliśmy momentu odpakowywania igły, możemy śmiało prosić, ażeby zrobiono to jeszcze raz. Zwróćmy też uwagę, czy tatuator zmienił rękawiczki i oczyścił roboczą powierzchnię po poprzednim kliencie.

skóra - selfie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
To najbardziej ważne i w większości studiów tatuażu tak to istotnie się odbywa. Zwłaszcza jednakże możemy być tego pewni w Warszawie, ponieważ jak salon (zobacz art beauty) tatuażu warszawa gwarantuje najlepszą jakość usług. W każdym studiu powinno się przestrzegać zasady aseptyki, co oznacza działania, które mają na celu zyskanie najlepszej jakości sterylności pomieszczenia a także niedopuszczenia bakterii do konkretnego środowiska - w naszej sytuacji świeżego tatuażu. Studio powinno mieć profesjonalny autoklaw, w którym różne elementy, jak rury (Polecam rury z żeliwa sferoidalnego) i dzioby sterylizowane są takie same jak sprzęt w szpitalu. Najlepiej również, jak studio ma myjkę ultradźwiękową, która likwiduje brud z niedostępnych zakamarków oprzyrządowania i urządzeń. Pod tym kątem również, jak tatuaż Warszawa będzie tu najlepszym wyborem.

W każdym salonie tatuażu powinno także znaleźć się portfolio, co oznacza klastery albo wiszące ramki ze zdjęciami tatuaży. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były to również odręczne rysunki oraz projekty. Przeanalizowanie portfolio artysty jest niezwykle ważne, najczęściej to druga najbardziej istotna rzecz po higienie i sterylności w jego studiu. Takie przeprowadzone prace mówią bardzo dużo o fachowcu, któremu chcemy powierzyć zadanie zrobienia nam tatuażu. Jak dany tatuator nie za bardzo ma co zaoferować, to oznacza, że prawdopodobnie jest słaby, albo zbyt mało doświadczony.