Drobne gadżety dla młodych rodziców, które pomogą przy pielęgnacji niemowlęcia

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Niedługo staniecie się radosnymi rodzicami małej, bezbronnej i uroczej istotki. Oswojcie się ze świadomością, że czeka was niełatwy okres w życiu, bowiem wasz niepokaźny osesek już od pierwszych momentów życia postawi wam pewnie surowe reguły współpracy i stanie się dla swoich rodziców surowym partnerem. Z tego powodu dobrze jest już wcześniej sporządzić listę rzeczy niezbędnych przy pielęgnacji nowego członka rodziny.

Większe sprzęty, czyli wózek, fotelik do auta, łóżko, czy bujaczek stanowią poniekąd podstawę i mają priorytet jeśli chodzi o kolejność zakupów. Warto więc skoncentrować się na cechach mniej oczywistych i niepozornych, które jednak czasem mogą okazać się podstawowe, gdy > aurident.pl chodzi o wygodę dziecka oraz jego rodzicieli.
Jeśli młoda mama planuje karmić swojego malca piersią, może przemysleć przeglądnięcie oferty dodatkowych przyborów potrzebnych podczas laktacji. Pozornie może się wydawać, że wiele z nich to zbyteczne gadżety, jak na przykład odciągacz pokarmu. Jednak w tym konkretnym wypadku jest inaczej. Odpowiedni laktator może wydajnie dopomóc młodej mamie tak w pobudzeniu czy podtrzymaniu laktacji, jak i ustrzec przed skutkami tzw. nawału pokarmu albo jego zastoju. Z tej przyczyny dobrze jest wyposażyć się w markowy odciągacz pokarmu, aby zabezpieczyć się na wypadek, gdy maluszek nie chce jeść z piersi, a pokarm napływa w szybkim tempie.

akcesoria - malunek
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Następnym rozwiązaniem, które wesprze świeżo upieczonym mamie i tacie zachować spokój w początkowych miesiącach życia ich pociechy jest monitor oddechu. Dzięki niemu rodzice mają sposobność kontrolowania na bieżąco, czy oddech maluszka jest rytmiczny. W przypadku, gdy pauza pomiędzy oddechami wyniesie więcej niż dwiadzieścia sekund, monitor oddechu załącza alarm dźwiękowy i wibracyjny.

http://rajsoczewek.pl/ray-ban)agebreak-->W ten sposób rodzice uzyskują jednocześnie większą kontrolę w razie, gdy z niemowlakiem działo się coś złego, jak również większy spokój i swobodę, ponieważ nie są zmuszeni raz po raz pochylać się nad łóżeczkiem i sprawdzać, czy śpiące maleństwo oddycha regularnie.